ساخت اسپینر چراغ دار (LED)

ساخت اسپینر چراغ دار

ساخت اسپینر چراغ دار (LED)

ساخت اسپینر چراغ دار از آن چیزی که به نظر می رسد راحت تر است. در این آموزش قصد داریم نحوه ساخت اسپینر چراغ دار را به شما آموزش دهیم. این آموزش بسیار ساده است و شما می توانید آن را به راحتی در منزل با حداقل امکانات انجام دهید. ابزارهایی که برای ساخت اسپینر چراغ دار احتیاج خواهید داشت به شرح زیر است:

ابزار و مواد لازم

۱-بلبرینگ یک عدد (بلبرینگ شما هر چقدر با کیفیت تر باشد، زمان چرخش اسپینر شما بیشتر خواهد بود)

۲-درب بطری نوشابه سه عدد

۳-باتری سکه ای ۳ ولت

۴-جای باتری سکه ای

۵-چسب حرارتی

۶-تفنگ چسب حرارتی

۷-چراغ LED سه عدد

۸-هویه

۹-چسب مایع معمولی

نحوه ساخت اسپینر چراغ دار

ابتدا روکش بلبرینگ را جدا کرده و روغن داخل آن را به صورت کامل با مایع ظرف شویی شستشو می دهیم و اجازه می دهیم که آب آن کاملا خشک شود.

با استفاده از یک هویه یا میخ گرم دربهای بطری نوشابه را سوراخ کرده و لامپ های LED را در آن جاسازی می کنیم به نحوی که پایه های چراغ در داخل درب نوشابه و نصف چراغ در بیرون از درب نوشابه باشد.

سپس با کمی چسب مایع جای باتری را به لبه درب نوشابه می چسبانیم.

پس از چسبیدن پایه های باتری به لبه درب نوشابه، ایتدا با هویه پایه های چراغ led را به پایه های جای باتری  می چسبانیم و سپس داخل درب را با چسب حرارتی پر می کنیم تا اولا پرهای اسپینر سنگین سود و ثانیا هنگام چرخاندن چراغ از جای باتری جدا نشود.

سپس با چسب قطره ای یا با چسب ۱-۲-۳ درب های نوشابه را به صورت کاملا دقیق با زاویه ۱۲۰ درجه به لبه بلبرینگ می چسبانیم.

باتری را در جا باتری جاسازی می کنیم و تمام!!!

شما با موفقیت یک اسپینر چراغ دار ساختید.

فیلم ساخت اسپینر چراغ دار

همه مراحلی که در بالا توضیح داده شد را می توانید در فیلم زیر به صورت دقیق مشاهده کنید. در صورتی که فیلم برای شما لود نشد به این آدرس مراجعه کنید.خرید اسپینر چراغ دار

شاید شما هم به این نتیجه رسیده باشید که به دردسرش نمی ارزد که خودتان فیجت اسپینر چراغ دار بسازید. می توانید فیجت اسپینر چراغ دار را با طرح زیبا از فروشگاه سایت با قیمت بسیار مناسب (۳۰۰۰۰ تومان) تهیه کنید. برای خرید فیجت اسپینر چراغ دار روی این لینک کلیک کنید.

اسپینر سه پره چراغ دار

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *